Curiosity

Článek: Music Biz miluje Love Song od Sary Bareilles, který nemá nic společného s romantikou

25. ledna 2012 v 12:00 | www.sarabareilles.blog.cz | Darinela

Největší popový hit roku - "Love Song" od Sary Bareilles - není milostnou písní. Stejně tak není vyznáním se ex-milenci nebo rádoby příteli, i když refrén zní: "Nechystám se napsat milostnou písničku, protože jsi mi to řekl" (orig.: I'm not gonna write you a love song 'cause you asked for it).

Ne, je to úder na její nahrávací společnost za odmítnutí jejích písní a zároveň jí diktovali umělecký směr.

"Byla jsem naštvaná na fakt, že mi přišla od nich zpětná vazba, že mám například změnit způsob, jakým píšu své texty," řekla Bareilles. "Začínala jsem posedlá myšlenkou, že bych je mohla potěšit. Nejde o to kdo jsem, ale proč píšu písničky. Jde o moment poznání a realizaci k napsání "Love Songu" a šlo to velmi rychle, protože jsem byla opravdu neskutečně naštvaná."

Spolupráce s ostatními umělci

14. ledna 2012 v 16:02 | www.sarabareilles.blog.cz | Darinela
V prosinci 2008 vyšel jeden singl zpěvačky Ingrid Michaelson nazvaný "Winter Song" (Zimní song) z kompilace The Hotel Cafe Presents Winter Songs. Druhá spolupráce bylo vystoupení na the Tonight Show s Jay Leno, kde bylo vysílané animované video. V prosinci roku 2011 skladba "Winter Song" dosáhla #2 na Irish Singles Chart. Vyšla také její skladba "Come Home" a duet s One Republic, která byla vydána na iTunes 14. července 2009.

Bareilles vystupovala s mnoha dalšími zpěváky na sezóně 3 finále 30 Rock spolu s Mary J. Blige, Rachael Yamagata, Sheryl Crow, Norah Jones a Elvisem Costello. Také se objevila po boku Jima Radley na Jimmy Kimmel Live a AOL Sessions, kde vystupovala s "(If You´re WonderingIf I Want You To) I Want You To" i pro speciální vystoupení na YouTube.

 
 

Reklama